'Artık ok yaydan çıktı'

'Artık ok yaydan çıktı'

Mesaj tarafından DiPPy Bir Çarş. Haz. 25, 2008 10:22 am

Aurelio´nun menaceri Bayram Tutumlu, Fenerbahçe´nin tek taraflı uzattığı sözleşmenin geçerli olmadığını tekrarlayıp "Teklifleri değerlendiriyoruz" dedi.
25.6.2008

Ortalık yine karışacak
Sarı-Lacivirtli kulüple, menacer Bayram Tutumlu arasında hortlayan Aurelio krizi tırmanıyor. 1 yıllık opsiyon hakkının tek yanlı devreye sokularak sözleşmenin uzatılamayacağını tekrarlayan Tutumlu, “Yönetim bu işi hafife alıyor. Hâlâ görüşmek için çağırılmadık. Ama bir gün gelecek, Marco bir başka takımla anlaşmış olacak. O zaman ne yapacaklar, bilmiyorum. Oysa ben ilk tercihi hep Fenerbahçe’den yana kullandım. Marco’nun kalmasını istiyordum” diye konuştu.

‘Aurelio böyle istedi’
Tutumlu şöyle devam etti: “Bana sürekli komisyoncu yakıştırması yapıyorlar. Böyle olsaydı gelen teklifler içindeki en iyisine gönderirdim. Ama artık ok yaydan çıktı. Marco da, ‘Sen nasıl istersen öyle olacak’ dedi. İsteyen kulüplerle görüşmelere başlandı. Gerçekten müthiş teklifler var. Herkes görecek. Kimin yanıldığı ortaya çıkacak, ama o zaman her şey için çok geç olacak.” Tutumlu’nun bu sözlerinden sonra, yönetimin ne tepki vereceği merak konusu haline geldi.

Kısa...Kısa...

Solomon’dan Efes Pilsen’e ret!
Fenerbahçe Ülker formasını iki sezon giyen, iki yılda da şampiyonluk yaşarken taraftarın da sevgilisi haline gelen Willie Solomon’un, Efes Pilsen’in teklifini kabul etmediği öğrenildi. Tanjeviç’le anlaşamadığı için bir yıl daha kontratı olmasına rağmen ayrılma kararı alan ve Maccabi Tel Aviv ile kontrat imzalamaya yakın olduğu bilinen Solomon’un Efesli yetkililere, Fenerbahçe taraftarının karşısında oynamanın zor olacağını söylediği ifade edildi.

Todori’de milli maç keyfi
Sarı-Lacivertli taraftarlar, Avrupa Futbol Şampiyonası yarı finalinde Türkiye ile Almanya milli takımları arasında bu gece oynanacak karşılaşmayı Todori Tesisleri’nde, dev ekrandan ve birlikte izleyebilecek. Kulüpten yapılan açıklamada, 6 metrekarelik dev ekranda milli maç keyfi yaşamak isteyen taraftarların, 0216 4502044 veya 45’ten rezervasyon yaptırabilecekleri belirtildi.

Futbol seçmeleri dün başladı
Fenerbahçe’de futbol altyapı seçmeleri başladı. Sarı-Lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Fikirtepe Tesisleri’nde yapılan seçmelerin ilk gününde 1994 doğumlu adaylar yeteneklerini sergiledi. Bugün 1995, 26 Haziran Perşembe günü 1996, 27 Haziran Cuma günü 1997 ve 28 Haziran Cumartesi günü de 1998 doğumlu adaylar seçmelere katılacak.
DiPPy
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör