Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güiza Fener'e söz verdim

Güiza Fener'e söz verdim Empty Güiza Fener'e söz verdim

Mesaj tarafından DiPPy Perş. Tem. 03, 2008 1:07 pm

İspanya basını, sarı-lacivertlilere 'Evet' diyen golcü futbolcuyu caydırmak için çaba gösterdiğini yazdı

Fener'e sözüm var

İspanya basını, sarı-lacivertlilere 'Evet' diyen golcü yıldızı caydırmak için İngilizlerin çabaladığını yazdı.

F.Bahçe'nin EURO 2008'den önce anlaştığı ancak şampiyon İspanya'nın kadrosuna sonradan girmesine karşın parlamayı başaran Güiza'nın talipleri çoğaldı. İsyanyol basını, Güiza'ya, İspanya'nın şampiyonluğunun ardından İngiltere kulüplerinden teklif yağdığını öne sürdü. Geçen sezon La Liga'da gol kralı olan Güiza için
Arsenal, Tottenham, Sunderland ve Manchester City'den sonra Portsmouth'un da devreye girdiği bildirildi.

KAFAMIZ KARIŞIK
İspanya basını, "Ben, EURO 2008 öncesi F.Bahçe'ye söz verdim. Sözümden dönemem" diyen Güiza'yı İngiliz kulüplerinin astronomik tekliflerle kararından vazgeçirmeye çalıştığını öne sürüyor. İspanya basını ayrıca F.Bahçe'nin, Güiza'nın bonservisi için 12 milyon euro ödeyeceğini yazdı. Bu oyuncunun, Mallorca ile arasındaki sözleşmeye göre 15 milyon euro artı vergileri ödeyen her kulüp, Güiza'yı alabilir. Güiza'nın eşi Nuria Bermudez ise "Kafamız karışık" dedi.
DiPPy
DiPPy
Admin
Admin

- Similar topics