Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu genç Türk'ü bana getirin!

Bu genç Türk'ü bana getirin! Empty Bu genç Türk'ü bana getirin!

Mesaj tarafından DiPPy Perş. Tem. 03, 2008 1:06 pm

Fransız ekibinin teknik direktörü Laurent Blanc, EURO 2008'de yıldızını parlatan G.Saraylı futbolcunun alınması talebinde bulundu. Bordeaux'nun önümüzdeki günlerde Sabri için 4 milyon euro'luk bir teklifle G.Saray'ın kapısını çalması bekleniyor.

Sabri Fransa'ya

EURO 2008'deki performansı sonrası Sabri'yi transfer listesine alan Fransız takımının, 4 milyon euro'yu gözden çıkardığı ileri sürüldü.

PİYASASI VAR
G.Saray'da bazen eleştirilse de sürati ve hırslı oyun stiliyle kadroda her zaman yer bulan Sabri Sarıoğlu, Avrupa kulüplerinin gözdesi olmayı sürdürüyor. Sarı-kırmızılı oyuncuya son olarak Bordeaux talip oldu. Fransız ekibinin, EURO 2008'deki performansıyla dikkat çeken Sabri için 4 milyon
euro'yu gözden çıkardığı bildirildi.

BLANC İSTEDİ
Bordeaux'nun teknik direktörü Laurent Blanc'ın Avrupa Şampiyonası'nda izlediği futbolcu için yönetime "Alın" raporu verdiği ifade edildi. Yönetimin, bir yıl daha sözleşmesi bulunan Sabri için gelecek teklife göre hareket edeceği öğrenildi. Fiorentina geçen sezon Sabri'yi uzun süre izletmiş, ancak resmi teklif yapmamıştı
DiPPy
DiPPy
Admin
Admin