Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öyle sakin durduğuna bakmayın

Öyle sakin durduğuna bakmayın Empty Öyle sakin durduğuna bakmayın

Mesaj tarafından DiPPy Cuma Haz. 27, 2008 1:45 pm

Beşiktaş´ın yeni transferi Anthony Seric taraftarlara mesaj yolladı: Kaybetmeye tahammülüm yok. Kazanma hırsım yüzünden sahada çılgınlıklar yapabilirim.
27.6.2008

‘Takımın başarısı için’
Kara Kartal’ın Panathinaikos’tan transfer ettiği Anthony Seric, kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu, ilginç yorumlar yaptı. Kaybetmeyi sevmeyen bir yapısı olduğunu belirten Seric, “Ara sıra saha içinde çılgınlıklar yapabilirim. Takımımın başarısı için her şeyi veririm. Mağlubiyete asla tahammülüm yoktur. Kazanamadığımız anlarda zaman zaman çılgınca işler yapabilirim ama o da tamamen kazanma hırsından kaynaklanır. Beşiktaş taraftarlarını tüm Avrupa gibi ben de tanıyorum” dedi.

‘Giunti ve Runje’yi tanıyorum’
Büyük bir kulübe geldiğini dile getiren Hırvat yıldız, “Şimdiden çok heyecanlıyım. Böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok sevinçliyim. Uçaktan indiğimden bu yana gördüğüm her şey çok olumlu. Türkiye’de çok pozitif izlenimler edindim. Tüm rastladığım kişiler arkadaşça, dostça yaklaşıyorlar. Şu anda kendimi burada çok iyi hissediyorum. Beşiktaş’ta forma giyen Giunti ve Runje’yi tanıyorum. İkisi de çok olumlu yorumlarda bulundular. Gelmemde bu ifadelerin etkisi büyüktür” diye konuştu.

‘Tek hedef şampiyonluk’Şampiyonluk yaşamak istediğini söyleyen Seric, sözlerini şöyle noktaladı: Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’nda defalarca oynamış bir takım. Türkiye Ligi’nde de şampiyonluklar yaşamış bir takım. Bu sezon da aynı hedefleri kovalayacağız. Bu yıl hem ligde şampiyon olmak hem de UEFA Kupası’nda başarılı sonuçlar almak istiyoruz. Zaten Beşiktaş gibi büyük kulüplerin de hedefleri her zaman en yüksek ve yerleri en üstte olmalıdır... Başarılar elde etmek için buradayız ve elimizden geleni yapacağız.

Bu haber 16538 kez okunmuştur
DiPPy
DiPPy
Admin
Admin